Довідкові матеріали

Довідкова інформація містить посилання на законодавство України, що регулює діяльність Громадських рад, проекти нормативно-правових актів, котрі мають важливе значення для розвитку громадянського суспільства, вдосконалення механізмів децентралізації влади, регулювання містобудівної діяльності і реформування житлово-комунального господарства України, а також аналітичні документи, які можуть бути цікавими для використання в роботі спілок і асоціацій, об'єднань підприємців, саморегулівних організацій.

Аналітика та дослідження Громадської ради - це якісна і актуальна інформація, підготовлена ​​самостійно або з партнерами і оперативно надана членам Громадської ради з питань, що їх цікавлять.

За Вашим запитом можуть бути підготовлені такі матеріали:

Брифи - короткі аналітичні документи щодо необхідної для Вас теми або питанню, що містять аналіз ситуації і прогноз її можливого розвитку.

Аналітичні огляди - документи, що містять огляд ключових для громадянського суспільства проблем і тенденцій, а також вивчення досвіду найбільш успішних об'єднань у вирішенні актуальних для Вас проблем. Огляди спрямовані на підвищення професійного рівня та ефективності менеджерів вищої і середньої ланки інститутів громадянського суспільства.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…