Структура

3 жовтня 2018 року на першому пленарному засіданні Громадської ради була сформована його структура. Прийнято рішення про формування комітетів відповідно до найбільш важливих напрямків діяльності Мінрегіону. В даний момент в раді 3 діючих комітети, наразі формуються експертні групи з найбільш важливих питань діяльності ради.

Для проведення експертизи суспільно значущих законопроектів, а також вирішення окремих актуальних проблем створюються робочі групи.

З метою оперативного вирішення поточних питань функціонує правління Громадської ради. До правління входять голова та секретар ради, а також керівники комітетів.

Кожен член Громадської ради, як правило, є членом одного комітету, також за своїм бажанням він може працювати з правом дорадчого голосу в інших комітетах та експертних групах.

Крім правління Громадської ради та постійно діючих комітетів, структуру ради складають також експертні групи, в роботі яких може взяти участь кожен бажаючий. Експертні групи формуються по мірі надходження пропозицій від інститутів громадянського суспільства та експертів, а їх склади постійно відкриті для нових членів.

Особи, які не є членами ради, своє право на участь у формуванні та реалізації державної політики реалізують через роботу в експертних групах Громадської ради. Засідання ради проводяться відкрито.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…