Приєднатися

Громадська рада при Мінрегіоні представляє реальний механізм взаємодії з владою. Саме цей механізм лежить в основі системи створення сприятливих умов для участі суспільства у формуванні та реалізації державної політики, а також впливу на рішення органів влади.

Використовуючи колективний розум і добре налагоджену взаємодію з центральними органами влади, Громадська рада впливає на формування законодавчої бази. Рішення і рекомендації, розроблені Громадською радою, представляються на обговорення в Мінрегіон.

Сила та ефективність Громадської ради залежить від кількості й активності її учасників. Іншими словами, у суспільства є цивілізований, визнаний у всьому світі інструмент впливу на проведення реформ в країні. Кількість звернень до влади з метою поліпшення ефективної взаємодії громадських організацій і влади неминуче переростає в якісні зміни суспільного середовища, і, в результаті, прискорює формування повноцінного громадянського суспільства.

Що потрібно для того, щоб приєднатися до роботи Громадської ради?

Щоб приєднатися до нашої роботи необхідно:

  • ознайомитися з Положенням про Громадську раду;
  • провести первинні переговори з керівником комітету або експертної групи;
  • написати на нашу адресу лист з коротким викладом питань співробітництва або бажання працювати в експертних групах*;
  • заповнити і надати анкету експерта з контактною інформацією.

* - особи, які не являють членами Громадської ради, своє право на участь в формуванні та реалізації державної політики реалізують через роботу в експертних групах.

Запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку держави і бажає взяти участь у цій великій, важливій та соціально значущій роботі.

Звертайтеся з будь-якими пропозиціями за нашими контактами.

Працюємо в інтересах суспільства, в інтересах України!

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…