Вадим Улида: "Разом ми зможемо покращити умови життя людей"

Приступив до роботи комітет з питань житлово-комунального господарства Громадської ради при Мінрегіоні. Зараз формується план роботи комітету. У сферу його діяльності входять питання благоустрою територій, економічної та тарифної політики, енергоефективності та енергозбереження, житлової політики, а також тепло-, водопостачання та водовідведення.

Враховуючи існуючий стан речей у комунальному господарстві, особливу увагу буде зосереджено на питаннях енергозбереження та енергоефективності, теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення.

Зараз дуже багато не розв’язаних складних питань у житлово-комунальному господарстві. Я впевнений що завдяки професійній та злагодженій роботі комітету та у взаємодії з Мінрегіоном ми зможемо разом знайти шляхи вирішення зазначених питань, що сприятиме покращенню стану житлово-комунального господарства в нашій країні та поліпшить умови життя людей.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…