Завершив свою роботу Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020»

З 15 по 19 червня 2020 року в Міністерстві розвитку громад та територій України, відбувся Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020».

Протягом тижня учасники онлайн-марафону обговорили важливі питання формування та реалізації державної політики в сфері будівництва та архітектури, серед яких:

  • Національна програма «Велике будівництво»;
  • будівництво доріг в Україні в 2020 році;
  • ціноутворення в будівництві, експертиза проектів будівництва;
  • архітектурно-будівельний контроль та нагляд, дозвільні процедури, ліцензування;
  • електронні системи та ВІМ-технології у сфері будівництва.

В рамках марафону також пройшла онлайн-дискусія «Саморегулювання в сфері містобудівної діяльності» та відеоконференція «Технічне регулювання у будівництві»

Під час заходу виступили 84 спікера, серед яких Народний депутат України Олена Шуляк, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, а також представники структурних підрозділів будівельного блоку Мінрегіону, заступники голів обласних державних адміністрацій Київської, Черкаської, Черніговської та Кіровоградської областей, експерти будівельної галузі, лідери професійних об’єднань, керівники та робітники підприємств будівельної галузі, міжнародні експерти, та ін.

Серед організаторів та партнерів онлайн-марафону більш 30 професійних об’єднань будівельної галузі, лідері яких привітали учасників під час відкриття заходу та підняли гострі питання будівельної галузі і поспілкувалися з цього приводу з керівництвом Мінрегіону та учасниками заходу, серез яких представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники підприємств будівельної галузі та будівельних професій.

У онлайн-марафоні взяли участь близько 1000 представників з усієї країни.

Онлайн-марафон проходив за ініціативи Громадської ради при Мінрегіоні та за підтримки провідних професійних громадських організацій містобудування та архітектури.

Головним діловим партнером в своїх напрямках виступили Група компаній WinExperts та ТОВ "ECOMM Co".

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…