До уваги представників інститутів громадянського суспільства

Оголошення про формування ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Мінрегіоні.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства розвитку громад та територій України, та в статуті (положенні) визначені відповідні цілі і завдання діяльності, легалізованих відповідно до законодавства України, подати заявку для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів Громадської ради при Мінрегіоні.

Заява подається у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою. Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:

 • повне найменування інституту громадянського суспільства (відповідно до реєстраційних документів);
 • прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства в ініціативній групі;
 • контактні дані інституту громадянського суспільства;
 • дату складання заяви;
 • підпис особи, що має право на вчинення дій від імені інституту громадянського суспільства;
 • згоду інституту громадянського суспільства на оприлюднення поданої інформації;
 • згоду делегованого представника на оприлюднення його персональних даних.

Перелік належним чином засвідчених додатків до заяви:

 • рішення керівного органу інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в ініціативній групі, засвідчене печаткою;
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності).

Кандидатури до складу ініціативної групи буде визначено шляхом рейтінгового голосування під час VI засідання Громадської ради при Мінрегіоні, яке відбудеться у середу, 24 червня о 16 год.

Документи прохання направити до Громадської ради при Міністерстві розвитку громад та територій України не пізніше 12 год. 23 червня 2020 року за адресою:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9. Копію документів прохання надіслати електронною поштою на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: (044) 209-46-97.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…