Уряд суттєво змінить порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

Експерти Громадської ради при Мінрегіоні завершують підготовку нового порядку проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Порядок повинен буде затверджений Кабінетом Міністрів України. На підстави цього документа Мінрегіоном будуть розроблятися і затверджуватися нові інструкції та нормативи щодо деталей проведення технічної інвентаризації, в тому числі промислових об'єктів та інженерних комунікацій.

Проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» готується на підставі внесених змін до містобудівного законодавства, згідно до яких Уряду доручено розробити і прийняти новий документ.

Так, за розробку відповідного документа взявся член Громадської ради при Мінрегіоні Сергій Коврига  (на фото, - ред.), який є членом експертної групи з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Експерт ради є сертифікованим інженером, практикуючим фахівцем у сфері містобудування та головою експертної групи з питань державних послуг і контролю за дотриманням містобудівного законодавства Громадської ради при Мінрегіоні.

Проект документа вперше розглянули експерти консультаційно-дорадчого органу Мінрегіону і взяли за основу на VI засіданні експертної групи з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, котре відбулось 11 березня 2020 року, в результаті чого, автором були враховані пропозиції і зауваження колег з різних регіонів країни та винесено на повторне обговорення за участю представника Мінрегіону, яке відбулось на засіданні експертної групи щляхом відеоконференції 24 квітня.

Документ в даний момент допрацьовується, а підсумковий варіант проекту нового порядку буде розглянуто на наступному засіданні експертної групи, після чого буде винесено на громадські слухання, які відбудуться в форматі Всеукраїнської відеоконференції 7 квітня поточного року.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…