З Мінрегіону почав свою роботу дводенний вебінар щодо реформи ЖКГ

Сьогодні вранці в Мінрегіоні розпочав свою роботу Всеукраїнський вебінар з питань застосування нового законодавства в сфері житлово-комунальних послуг, організований Громадською радою при Мінрегіоні спільно з партнерами, Асоціаціями, що об'єднують підприємства в сфері ЖКГ та Асоціаціями органів місцевого самоврядування, Асоціацією міст та Асоціацією районних та обласних рад.

В роботі вебінару беруть участь представники органів місцевого самоврядування, підприємства водо- та теплопостачання, керуючі компанії та майбутні управителі, а також представники ОСББ та експерти з усіх регіонів країни. На вебінар зареєструвалося більше 1000 чоловік. Як повідомляють учасники заходу, на кожному підприємстві і в органах місцевого самоврядування за вебінаром стежать від двох до п'яти осіб з одного комп'ютера.

На вебінарі будуть виступати керівники структурних підрозділів Мінрегіону, розробники нормативно-правових актів, а також лідери Асоціацій.

Організатори заходу очікують, що в результаті вебінару суб'єкти отримають уявлення про нові порядки надання житлових і комунальних послуг, особливості укладання договорів зі споживачами, розрахунку тарифів і особливостей взаємин суб'єктів, що надають житлові послуги і порядок взаємодії між споживачами, управителями багатоквартирних будинків та постачальниками послуг.

"Для нас дуже важливо донести до громадян нюанси нового законодавства в сфері ЖКП, спільно з Мінрегіоном роз'яснити особливості його застосування та сприяти плавному переходу на нові правила роботи з метою підвищення якості проживання в багатоквартирних будинках і забезпечення безпеки громадян", - сказав у своєму вступному слові голова Громадської ради Павло Міхайліді.

Так само Павло Міхайліді підкреслив, що однією з функцій консультаційно-дорадчого органу Мінрегіону є сприяння забезпеченню участі громадян у формуванні та реалізації державної політики, і розробки пропозицій щодо внесення змін та доповнень до законодавства. Організатори планують узагальнити практику застосування законодавства і направити до профільного міністерства пропозиції щодо його вдосконалення.

Протягом першого деня роботи будуть обговорюватися житлові послуги, другого дня учасники вебінару обговорять питання ресурозабезпечуючих підприємств.

Реєстрація учасників триває.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…