У Мінрегіоні йде активна підготовка до другого засідання Громадської ради

Члени і експерти консультаційно-дорадчого органу Мінрегіону спільно формують порядок денний другого засідання Громадської ради та готують пропозиції для розгляду Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Так, експертна група з питань створення містобудівного кадастру спільно з експертною групою в сфері державних послуг і контролю за дотриманням містобудівного законодавства підготували пропозиції щодо вирішення проблемних питань створення містобудівних кадастрів і пропозиції по вирішенню питань, які є спільними для сфер земельних відносин та містобудування.

Члени ради спільно з експертами на третьому засіданні комітету з питань містобудування обговорили концептуальні питання і завершують підготовку проектів рішень Громадської ради, які будуть запропоновані для розгляду на черговому засіданні ради, запланованого на 30 січня і яке буде проходити в Мінрегіоні.

За словами голови Громадської ради Павла Міхайліді, на раді також будуть розглянуті проект Закону України «Про саморегульовані організації», розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, пропозиції щодо внесення змін до державних будівельних норм 2.2-3 діє до: 2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво », які розробляють в експертній групі з питань технічного регулювання під керівництвом члена Громадської ради та керівника групи Павла Панченко.

У Мінрегіоні вже пройшло засідання Правління ради, на якому керівники комітетів обговорили орієнтовний проект порядку денного і питання підготовки другого засідання Громадської ради.

Нагадаємо, з моменту початку роботи Громадської ради при Мінрегіоні з 3 жовтня 2018 року в структурі ради (крім основних трьох комітетів) створено 9 тематичних і 3 регіональні експертні групи, до участі у формуванні та реалізації державної політики залучено більше 120 експертів з різних галузей і регіонів держави. Всього в структурі ради, крім 35 членів ради, вже працює і реалізують своє право в управлінні державними справами більше 150 чоловік.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…