Сергій Коврига обраний головою експертної групи в сфері державних послуг та контролю за дотриманням містобудівного законодавства

Сергія Ковригу обрано головою експертної групи в сфері державних послуг та контролю за дотриманням містобудівного законодавства Громадської ради при Мінрегіоні. Таке рішення було ухвалено під час першого засідання експертної групи, яке пройшло в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Сергій Коврига обраний до складу Громадської ради шляхом рейтингового голосування на установчих зборах по формуванню Громадської ради при Мінрегіоні, яке відбулося 4 липня поточного року. Він є головою ГО “Стратегія успіху”, яка делегувала його до участі у роботі консультаційно-дорадчого органу Мінрегіону.

Сергій Володимирович має кваліфікацію інженера-будівельника, інженера-дослідника, юриста, інженера-землевпорядника та вчену ступінь кандидата технічних наук. Є членом комітету з питань містобудування. З 2012 року займає посаду заступника директора ТОВ «НДПІ Будтехекспертиза». Очолює Криворізький осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі», є членом Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України», головою міської галузевої ради з питань містобудування, земельних відносин і рекламної діяльності, членом архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради.

“Я маю на меті застосувати той досвід, який мені вдалося накопичити - а я вважаю, що він чималий, на користь Громадської ради при Мінрегіоні, з метою ефективного
сприяння врахуванню Мінрегіоном громадської думки під час формування та реалізації державної політики з питань архітектури та містобудування”- зазначив Сергій Коврига після обрання його головою експертної групи.

В ході засідання експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, а також обговорили деякі важливі питання в межах своєї компетенції.

Експерти жваво обговорювали питання щодо доопрацювання проекту наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна», про стан державного архітектурно-будівельного контролю в Україні та пропозиції щодо його реформування.

Основна дискусія розгорталась щодо необхідності змін містобудівного та земельного законодавства з метою їх узгодженості при наданні адміністративних послуг з надання земельних ділянок у користування (передачі у власність).

Експертна група вже напрацьовує пропозиції для розгляду Громадською радою на найближчому засіданні.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…