Експерти обговорюють питання необхідності вдосконалення будівельних норм А.2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво"

Експерти Громадської ради при Мінрегіоні збирають пропозиції щодо необхідності вдосконалення ДБН А.2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво".

Таке рішення звернутися до фахівців і зібрати пропозиції для подальшого обговорення на робочих органах ради прийнято на першому засіданні експертної групи з питань технічного регулювання, яке пройшло в Мінрегіоні 26 листопада п.р.

Громадська рада запрошує до співпраці фахівців у сфері проектування, будівництва та архітектури для роботи над пропозиціями щодо вдосконалення будівельних норм, зокрема ДБН А.2.2-3: 2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво". Пропозиції будуть розглянуті експертною групою, комітетом з питань містобудування та в подальшому винесені на розгляд Громадської ради.

На основі пропозицій інститутів громадянського суспільства та прийнятого рішення радою, дані пропозиції будуть направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Пропозиції прохання надсилати до секретаріату Громадської ради за адресою: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…