Павло Міхайліді провів зустріч з начальником Криворізького БТІ

У Кривому Розі пройшла зустріч голови Громадської ради Павла Міхайліді з начальником комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Криворізьке БТІ» Антоном Ільченко.

В ході зустрічі Павло Міхайліді обговорив з керівником місцевого БТІ практику взаємодії з приватними підприємствами, які виконують роботи з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна на території міста Кривий Ріг. Антон Ільченко під час зустрічі наголосив на необхідності зміни норм Інструкції про проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та уточнення норм, що забезпечують зберігання інвентарних справ в одному місці.

На зустрічі також порушувалося питання перспектив оцифровки матеріалів і переведення справ в електронний реєстр об'єктів нерухомого майна, над яким нині працюють держслужбовці в Мінрегіоні та Міністерстві юстиції України.

В результаті зустрічі досягнуто попередньої домовленості про проведення в Кривому Розі круглого столу з учасниками ринку нерухомості з метою вдосконалення механізмів взаємодії суб'єктів ринку, в тому числі з нотаріусами Криворізького міського нотаріального округу.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…