Створені перші три експертні групи Громадської ради

Правлінням Громадської ради на своєму першому засіданні прийнято рішення про створення перших трьох експертних груп Громадської ради.

Так, в структурі ради з'явилася експертна група з питань створення безбар'єрного простору, яка об'єднує людей з інвалідністю. Така експертна група була в структурі Громадської ради при Мінрегіоні у попередній каденції.

Продовжить свою роботу експертна група з питань теплоенергетики. Правлінням ради затверджено той самий склад, який працював раніше. Експертна група була однією з найбільш результативних за кількістю підготовлених і прийнятих Громадською радою рішень в сфері теплоенергетики за період 2016-2018 років. У засіданнях групи брали участь керівництво міст, структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, директори підприємств теплокомуненерго, представники міжнародних організацій тощо.

Також створено і оновлено склад експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення впровадження і функціонування ІСО і телеметрії, систем телемеханіки і АСУ ТП систем поставок енергоресурсів. Така експертна група функціонувала в двох попередніх каденціях ради і була ініціатором багатьох рішень Громадської ради, проведених круглих столів і громадських слухань.

В найближчий час будуть організовані та проведені перші засідання новостворених експертних груп, на яких буде обрано керівництво та складено план роботи на наступний рік, а також розглянуті найбільш актуальні питання поточної політики Мінрегіону.

В даний час йде прийом пропозицій для формування інших експертних груп ради з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону та діяльності Громадської ради.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…