Юрій Сіденьков приймає активну участь у відновленні Сходу України

Заступник голови Громадської ради при Мінрегіоні, голова комітету з питань містобудування Юрій Сіденьков взяв участь в урочистому відкритті ВНС 2-го підйому "Житловська" та запуску усіх магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області після їх реконструкції.

Робочий проект на дану реконструкцію розроблявся фахівцями Приватного підприємства "Юнівер", яке очолює пан Юрій, в рамках реалізації Проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» за рахунок коштів Європейського Союзу.

Під час заходу Юрій Сіденьков, розповів присутнім про всі етапи виконання інженерно-вишукувальних і проектних робіт, а також в цілому про хід виконання будівельно-монтажних робіт.

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…