ІI засідання комітету з питань містобудування

13 грудня 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням Юрія Сіденькова і за участю голови Громадської ради Павла Міхайліді відбулося друге засідання комітету з питань містобудування.

На засіданні були присутні 8 членів комітету та представники громадських організацій.

В ході засідання члени комітету обговорили питання щодо вдосконалення механізмів відповідальності експертних організацій, які здійснюють експертизу проектів будівництва, стан державного архітектурно-будівельного контролю в Україні та пропозиції щодо його реформування, питання необхідності змін містобудівного та земельного законодавства з метою їх узгодження при наданні адміністративних послуг з надання земельних ділянок, і розглянули доопрацьований проект наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна».

Крім того, в своїх виступах проблематику містобудування висвітлили гості засідання: юрист офісу ефективного регулювання (BRDO) Олег Пілат, заступник директора департаменту з питань містобудування Криворізької міської ради Любов Горбачова, спеціаліст I категорії відділу правового забезпечення юридичного управління виконкому Криворізької міської ради Анастасія Лавренко.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…