IV засідання експертної групи з питань технічної інвентарізації об’єктів нерухомого майна

7 листопада 2019 року під головуванням Дмитра Попова та Андрія Мерзлякова відбулосm ІV засідання експертної групи з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, яке проходило за допомогою відеоконференції.

У засіданні також взяв участь голова Громадської ради Павло Міхайліді. В ході засідання експерти обговорили практику застосування нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна після введення її в дію з січня 2019 року. На засіданні також обговорювались питання перспектив введення в дію нових норм, обумовлені Законом України №1081 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення порядку надання адміністративних послуг в сфері будівництва і створення Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва".

Експерти Громадської ради, які є представниками професії з різних регіонів країни, обговорили нюанси нововведень, а також перспективи подальшого вдосконалення сфери технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…