I засідання експертної групи з питань енергоефективності

19 грудня 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося перше засідання експертної групи з питань енергоефективності.

Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 22 листопада 2018 року. В засіданні взяли участь голова Громадської ради Павло Міхайліді, член комітету з питань житлового та комунального господарства Сергій Клюс, а також представники інститутів громадського суспільства.

Під час засідання були обрані голова експертної групи та його заступник. Пост голови зайняв Сергій Доротич - член комітету з питань містобудування та голова Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва». Заступником голови став Геннадій Фаренюк - директор державного підприємства "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій".

В ході засідання експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, обговорили актуальну проблематику в сфері енергоефективності, визначили перелік питань, котрі будуть розглянуті експертами групи найближчим часом, а також питання організаційного характеру.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…