I засідання експертної групи з питань містобудівного кадастру

12 грудня 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі голови Громадської ради Павла Міхайліді відбулось перше засідання експертної групи з питань містобудівного кадастру.

Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 22 листопада 2018 року.

В ході засідання головою експертної групи було обрано Олега Пілата - Громадська організація "Офіс ефективного регулювання "(BRDO).

У засіданні взяли участь заступник голови Громадської ради - голова комітету з питань містобудування Юрій Сіденьков, члени Громадської ради Анатолій Беркута, Ярослав Рабошук та Юрій Мартинюк, а також представники інститутів громадянського суспільства.

В ході засідання експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, а також обговорили акутальне на сьогоднішній день питання створення містобудівного кадастру та організаційні питання подальшої роботи експертної групи.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…