I засідання Одеської регіональної експертної групи

14 грудня 2018 року в Одеській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання регіональної експертної групи Громадської ради при Мінрегіоні. 

Відкрив засідання голова Громадської ради Павло Міхайліді. Він проінформував колег про роботу консультаційно-дорадчого органу при Мінрегіоні, розповів про повноваження ради та можливості громадян в реалізації свого права взяти участь в управлінні державними справами.

В результаті рейтингового голосування, головою Одеської регіональної експертної групи Громадської ради при Мінрегіоні обрано Дмитра Грабіну, представника Асоціації ріелторів Одеси та Одеської області. У складі експертної групи будуть працювати представники Одеського житлового союзу, регіонального відділення Національної спілки архітекторів України, експерти з будівництва, інвестицій, землевпорядних робіт, а також Одеської обласної організації інвалідів війни та учасників бойових дій. До групи також увійшли член Громадської ради, керівник Союзу інженерів з технічної інвентаризації нерухомого майна Дмитро Попов та начальник управління містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації, головний архітектор Одеської області Надія Беленко.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…