І засідання експертної групи в сфері державних послуг та контролю

12 грудня 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі голови Громадської ради Павла Міхайліді відбулось перше засідання експертної групи в сфері державних послуг і контролю за дотриманням містобудівного законодавства.

Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 22 листопада 2018 року. У засіданні взяли участь заступник голови Громадської ради - голова комітету з питань містобудування Юрій Сіденьков, члени Громадської ради Андрій Давидюк, Анатолій Беркута, Ярослав Рабошук та Юрій Мартинюк, заступник директора дерпартаменту з питань містобудування Криворізької міської ради Любов Горбачова, спеціаліст I категорії відділу правового забезпечення юридичного управління виконкому Криворізької міської ради Анастасія Лавренко, а також представники інститутів громадянського суспільства.

На засіданні було обрано голову експертної групи, яким став член Громадської ради, голова Громадської організації «Стратегія успіху» Сергій Коврига.

В ході засідання експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, а також обговорили деякі важливі питання в межах своєї компетенції:

  • Про доопрацьований проект наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна».
  • Про стан державного архітектурно-будівельного контролю в Україні та обговорення пропозицій щодо його реформування.
  • Про необхідність змін до містобудівного та земельного законодавства з метою їх узгодженості при наданні адміністративних послуг щодо надання земельних ділянок у користування (передачі у власність).

pdf128Протокол І засідання експертної групи

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…