ІІ засідання експертної групи з питань теплоенергетики

28 листопада 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням Олександра Сігала та за участю голови Громадської ради Павла Міхайліді, відбулося чергове засідання експертної групи з питань теплоенергетики.

Також у засіданні взяли участь заступник голови Громадської ради при Мінрегіоні - голова комітету з питань містобудування, Юрій Сіденьков, представник Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконкому Київської міської ради Дмитро Пархоменко, директор підприємства "Київські теплові мережі" КП "Київтеплоенерго" Василь Деревицький, його заступник з планування та розвитку активів Григорій Саєнко, заступник головного інженера з експлуатації КП "Харківські теплові мережі", а також представники громадських організацій та незалежні експерти.

На засіданні експерти розглянули питання нинішньої ситуації теплопостачання міста Києва, шляхи модернізації великих водогрійних котлів типу ПТВМ-50, 100, 180 для приведення у відповідність до вимог Директиви 2010/75 / ЄС, а також деякі інші питання.

pdf128Протокол ІІ засідання експертної групи

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…