Всеукраїнська відеоконференція про роботу підприємств водопостачання в умовах надзвичайної ситуації

9 квітня 2020 року Громадська рада при Мінрегіоні спільно з Асоціацією «Укрводоканалекологія» провела Всеукраїнську відеоконференцію на тему: «Робота підприємств водопостачання та водовідведення в умовах надзвічайноі ситуації. Шляхи щодо мінімізації кризових наслідків».

Під час відеоконференції обговорювалися законодавчі зміни, прийняті у зв'язку з введенням в Україні надзвичайної ситуації, що стосуються роботи підприємств житлово-комунального господарства і питання можливих перспектив впливу на стан галузі, а також недопущення кризової ситуації в системах життєзабезпечення на підставі істотних змін в питаннях управління багатоквартирними будинками.

Захід модерували голова Громадської ради Павло Міхайліді та директор Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» Олександр Шкінь.

Про загальний стан справ в області водопровідно-каналізаційного господарства та про пропозиції Асоціації до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП доповів президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», голова правління - генеральний директор ЗАТ «АК« Київводоканал» Дмитро Новицький. Питання щодо рекомендацій Мінрегіону з організації безпечної експлуатації систем водопостачання та водовідведення, вимоги до якості води (ДСанПіН 2.2.4-171-10) і про заходи Уряду щодо стабілізації економічної ситуації, використання спецфонду в своїх виступах висвітлювали представники Мінрегіону - заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення і житлової політики Міністерства розвитку громад і територій України Віктор Токаренко та директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства розвитку громад і територій України Наталія Хоцянівська. Щодо проблемних питань ліцензіатів НКРЕКП в умовах пандемії коронавирусу та шляхів їх вирішення розповіла член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Ольга Бабій. Щодо проблемних питань підприємств говорили в своїх доповідях Андрій Нікітін - Віце-президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», директор КП «Житомирводоканал», Анатолій Сагач - директор КП «Міськводоканал» міста Суми та Дмитро Ванькович - директор КП «Львівводоканал». Начальник управління розвитку житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації - Віра Радченко, доповіла про заходи і рекомендацій КМДА, які реалізуються в умовах карантину. Наостанок, кандидат технічних наук, доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод ХНУМГ ім.А.Н.Бекетова, директор ТОВ «Науково-дослідний центр водопостачання та якості води» - Володимир Кобилянський, ознайомив учасників з інформацією про коронавірус та порадами щодо організації безпеки поставок води і захисту персоналу відповідно до рекомендацій міжнародних джерел.

У відеоконференції взяли участь понад 200 осіб з різних куточків країни.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…