Перша Всеукраїнська відеоконференція «Майбутнє регулювання ріелторської діяльності в Україні»

26 лютого 2020 року в Мінрегіоні відбулася Перша Всеукраїнська відеоконференція «Майбутнє регулювання ріелторської діяльності в Україні».

Захід організовано Громадською радою при Міністерстві розвитку громад і територій України спільно з Асоціацією фахівців з нерухомості (ріелторів) України та Спілкою фахівців з нерухомості України за підтримки Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Спікерами заходу виступили заступник директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність Фонду державного майна України Катерина Малишева, головний спеціаліст відділу державної регуляторної політики та забезпечення дерегуляції Департаменту регуляторної політики та підприємництва Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ірина Павлова, президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Юрій Піта, президент Союзу фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін, експерт з технічного регулювання в проектах GIZ, UNIDO Сергій Шевцов, голова Конфедерації Агентств нерухомості Республіки Білорусь, заступник голови Білоруська Асоціації "Нерухомість", атестований ріелтор, член NAR (Національної асоціації ріелторів США) Олег Вольштейн. Модератор відеоконференції - голова Громадської ради при Міністерстві розвитку громад і територій України Павло Міхайліді.

Під час заходу фахівцями галузі обговорювалися питання стану та перспектив регулювання ріелторської діяльності в Україні. У Першій Всеукраїінській відеоконференції для ріелторів взяли участь близько 700 участніков з різних куточків України.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…