Всеукраїнський семінар-практикум для інженерів технічної інвентаризації

Громадська рада при Мінрегіоні ініціювавла проведення Всеукраїнського семінару-практикуму на тему: «Зміни в порядку проведення технічної іннвентаризаціі об'єктів нерухомого майна 2020 року», котрий відбувся 30 січня поточного року в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного.

Спікерами семінару виступили експерти Громадської ради з питань технічної іннвентарізаціі об'єктів нерухомого майна Владислав Якушко, Олег Пілат, Дмитро Попов, Андрій Мерзляков, Дмитро Серпутько та Андрій Давидюк.

В ході заходу учасники обговорили питання про проект нового Порядку проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, про пререхідний період між старим і новим Порядком, роль Єдиної Державної електроної системи в сфері будівництва, питання формування, ведення та збереження інвентаризаційних справ у 2020 році, послідовності робіт при проведенні технічної інвентаризації, особливості технічної інвентаризації різних об'єктів, нові об'єкти, що підлягають технічній інвентаризації, а також складові частини технічного паспорта.

У семінарі взяли участь понад 100 осіб, в залі та шляхом відеоконференції через інтернет. Це представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької областей.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…