Всеукраїнський семінар-практикум для бухгалтерів сфери ЖКГ

16 грудня 2019 року в Державній Науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся Всеукраїнський семінар-практикум на тему: «Зміни в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності в ЖКГ за 2019».

Семінар організований Громадською радою при Мінрегіоні спільно з Комітетом з питань підприємництва в сфері ЖКГ при ТПП України.

Спікером семінару виступила Сертифікований аудитор Лариса Пантелійчук. В ході заходу учасники обговорили важливі питання обліку та фінансової звітності за 2019 підприємств, що надають комунальні та житлові послуги, в світлі останніх змін в галузевому законодавстві.

У семінарі взяли участь представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…