Круглий стіл «Концепція державної політики по досягненню мети 10.5. Програми діяльності Кабінету Міністрів України»

12 березня 2020 року в Міністерстві розвитку громад і територій України відбувся круглий стіл на тему: «Концепція державної політики по досягненню мети 10.5. «Українці отримують якісні комунальні послуги» Програми діяльності Кабінету Міністрів України», організатором якого виступила Громадська рада при Мінрегіоні спільно Громадською радою при НКРЕКП з ініціативи Асоціації« Укрводоканалекологія».

У заході взяли участь директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Галина Залевська, заступник директора Департаменту систем жіттезабезпечення та житлової політики Мінрегіону Віктор Токаренко, директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська, представники народних депутатів України, членів Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у с ерах енергетики і комунальних послуг України, Асоціацій «Укрводоканалекологія», «Питна вода України» і «Укртеплокомуненерго», Київської міської державної адміністрації, підприємств тепло- і водопостачання, керуючих компаній, що надають комунальні послуги, а також експерти Громадської ради при Мінрегіоні, представники громадських організацій і ЗМІ.

В ході заходу, модератором якого виступив голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді, учасники круглого столу обговорили нинішню ситуацію водо-, теплопостачання і надання споживачам комунальних послуг в Україні, перспективи та можливості виконання мети 10.5 «Українці отримують якісні комунальні послуги» Програми діяльності Кабінету Міністрів Україна, політику децентралізації в даній сфері, тарифну політику і інші проблемні питання житлово-комунального господарства України.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…