Круглий стіл «Проблеми розвитку централізованого теплопостачання»

12 грудня 2018 року в Мінрегіоні відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми розвитку централізованого теплопостачання та впровадження конкурентного ринку тепла в Україні», організатором якого виступила Громадська рада при Мінрегіоні України. 

У заході взяли участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, заступник голови Громадської ради - голова комітету з питань житлового та комунального господарства Вадим Улида, заступник голови Громадської ради - голова комітету з питань містобудування Юрій Сіденьков, члени Громадської ради Юрій Хіврич та Дмитро Новицький, а також експерти сфери теплоенергетики та представники громадських організацій.

В рамках круглого столу обговорювалась поточна ситуація в секторі теплопостачання, можливі шляхи вирішення існуючих проблем в секторі, а також перспективи впровадження конкурентного ринку тепла та необхідні для цього прередумови.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Image

Громадська рада при Мінрегіоні є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики з питань, що відносяться до компетенції Мінрегіону

Фотогалерея

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…