Четвер, 20 вересня 2018

Завершуючий серію регіональний практичний семінар на тему: "Законодавчі новели реформи ЖКГ" (м.Одеса)

Вівторок, 17 квітня 2018 14:18

17 квітня 2018 року у місті Одеса відбувся п’ятий регіональний практичний семінар на тему: "Законодавчі новели реформи ЖКГ".

Організаторами семінару виступили: Центр бізнес-освіти в будівництві та ЖКГ за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Комітету з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при ТПП України.

Метою серії практичних семінарів є: створення раціональної дискусії між представниками влади, утримуючих та управляючих житловим фондом компаний і тепло-, водопостачальних підприємств, в ході якої спікерами роз’яснюються окремі положення законодавства та проектів нормативно-правових актів реформування житлово-комунального господарства і механізмів енергозбереження.

В ході семінару було розглянуто основні аспекти нової редакції Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, проекти підзаконних НПА, а також питання щодо діяльності управителів.

Протягом дня учасникам семінару про нововведення та особливості реформування сфери житлово-комунального господарства розповідали експерти Громадської ради при Мінрегіоні: Валерій Ковалюк і Павло Міхайліді.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...