Вівторок, 23 жовтня 2018

Експертний семінар на тему: «Нове покоління норм по енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель». (м.Львів)

П'ятниця, 23 червня 2017 10:45

23 червня 2017 року у Львові пройшов експертний семінар на тему: «Нове покоління норм по енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».

Семінар організований Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основною метою семінару було підвищення кваліфікації працівників підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектувальників, інженерів-будівельників і вчених, а також сприяння прискоренню адаптації галузі та забезпечення належного розуміння всіх аспектів і нюансів переходу до роботи відповідно до нових нормативних актів. У новому нормативному акті ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» йдеться про забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних санітарних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій при їх експлуатації.

Про всі нововведення та особливості розповідали фахівці: доктор технічних наук, директор Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Геннадій Фаренюк, вчені відділу будівельної фізики та енергоефективності ДП "ДНДІБК" Єгор Фаренюк і Микола Тимофєєв, а також представники Titon Hardware Limited (Україна).

Учасників заходу привітали голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді, директор Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації Михайло Мельник та виконуючий обов’язки начальника відділа супроводу ОСББ Львівської міської ради Тарас Левицький.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...