Вівторок, 23 жовтня 2018

Практичний семінар на тему: "Сучасні умови будівництва. проектування та експертиза проектів, дозвільні процедури, ліцензування та контроль" (м.Київ)

Вівторок, 25 квітня 2017 16:57

25 квітня 2017 року Києві пройшов практичний семінар на тему: "Сучасні умови будівництва, проектування та експертиза проектів дозвільні процедури, ліцензування та контроль".

Семінар організований Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основною метою семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, будівельних компаній і профільних організацій, в ході якої обговорювалися роз'яснення окремих положень нормативно-правових актів щодо практики застосування містобудівного законодавства, зокрема: дозвільної системи в сфері будівництва, ліцензування та контролю за здійсненням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV і V категорій складності, а також особливостей проектування і експертизи об'єктів будівництва.

Про всі нововведення та особливості в сучасних умовах будівництва розповідали фахівці: Павло Міхайліді, Юрій Васильченко, Вадим Жежерін, Сергій Шевченко і Анатоль Кармінський.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...