Вівторок, 23 жовтня 2018

П'яте засідання Громадської ради

Четвер, 13 квітня 2017 06:10

13 квітня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося V (спільне) засідання Громадської ради при Мінрегіоні з Громадською радою при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Засідання пройшло під керівництвом голови Громадської ради при Мінрегіоні Павла Міхайліді і голови громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Василя Котка.

Засідання пройшло за участю начальника відділу комунальної теплоенергетики, заступника начальника управління інженерних систем департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Світлани Потапенко, представників структурних підрозділів НКРЕКП, а також експертів, лідерів громадських об'єднань.

Під час засідання з доповіддю про проект Наказу Мінрегіону «Про затвердження Методики визначення технологічних нормативів витрат і втрат гарячої води в системах централізованого постачання гарячої води» виступила Світлана Потапенко. Заступник начальника управління інженерних систем департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону також розповіла учасникам засідання про обладнання житлових будинків засобами обліку теплової енергії та про порядок розрахунків за їх показниками.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...